Kurumsal

Hakkımızda

ABP GIDA LTD. ŞTİ.

ABP Gıda 1985’te tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrol cihazları ve un katkı maddeleri alanında ithalatçı mühendislik firması olarak kurulmuş, 1988 yılında sektörün talebi doğrultusunda çelik tahıl depolama siloları, taşıma sistemleri ve mısır kurutma makinaları alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin, DICKEY-john, Perten ve Pfeuffer, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti konusunda Neogen, tekstür analizi cihazları üreticisi Stable Micro Systems ve çelik tahıl depolama, taşıma ve kurutma sistemleri konusunda GSI firmalarının temsilciliğini yürütmektedir.

Bu firmalar, dünyada konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

Amacımız; yurtiçi ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünleri ile sektöre öncülük etmek, daima rehber alınan ve danışılan bir firma olmaktır.

ABP ailesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir alanlarında uzman satış mühendislerimiz ve yönetim kadromuz ile satışını yaptığımız ürün ve hizmetler ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve dahada kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Bunun sonucu olarakda yurt içi ve dışında bakliyat, tahıl, un, gıda ve yem üretim ve ticaretini yapan firmalar, devlet kalite kontrol laboratuvarları, üniversiteler, ticaret borsaları ile tahıl ticareti ve depolaması yapan özel kuruluşlar ile işbirliğimiz, kalite ve güven temeline dayalı olarak devam etmektedir. 

 
Haber & Duyurular