Kurumsal

FOTEG 2009

01/01/2009

5-8 Mart tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenen FOTEG 2009 Gıda Teknolojileri fuarında geniş standımızla sizlerle buluşmaktan mutluluk duyduk.

 

Gıda sektöründe geliştirilen son teknoloji ürünlerinin yakından tanıma fırsatını yakalayabildiğiniz bu fuarda özellikle Stable Micro Systems Ta.XT Doku Analiz cihazı ile mikrobiyoloji konusunda Dünya lideri olan Neogen ürünleri büyük ilgi gördü. Et, süt, unlu mamüller ve daha birçok sektörde çok hassas analizler yaparak kullanıcılarına büyük faydalar salayan Ta.XT doku analiz cihazı ile çalıpşma fırsatı bulan ziyaretçilerimiz, konu hakkında detaylı bilgi alma şansını yakaladı.

 

Her türlü gıdada 3 saniyede bir çok parametrenin alınmasını sağlayan Perten Diode Array 7200 cihazı ise, cihazı ilk defa yakından görme şansını bulan ziyaretçilerimizi ise oldukça şaşırttı. NIR teknolojisinin son geldiği nokta olan bu cihazı yakında tanımak için oldukça yoğrun bir talep olması bizi ayrıca mutlu etti.

 

Neogen firmasının tüm gıda ürünlerinde hızlı mikrobiyolojik analiz olanakları sunması, fuar kapsamında detaylı olarak gösterilerek bir çok firmanın sorunlarına aradığı çözümlerden en iyisi olarak bizlere yansıdı.

 

ABP Ltd. Şti. olarak her zaman sizlerle buluşmaktan büyük haz duyduğumuzu ve her buluşmada yerimizi alacağımızı sizlere bildirmek istiyoruz!  

{ Geri }
Haber & Duyurular