Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz
Bilgiler Ürünler

Chopin Technologies | Fransa

Chopin firması 1930 yılından itibaren hububat, değirmencilik ve un endüstrisi için kalite kontrol cihazlarının üretimini yapmaktadır ve Chopin bugün müşteri ihtiyaçlarını tamamen sağlayabilen dünya çapında tanınan firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Günümüzde değirmencilik sektörü daha kaliteli ve tüketim amacına uygun un üretme yarışı içindedir. Bu yarıştan başarılı çıkmak, kontrollü ve standart üretim ile mümkündür. İşte Chopin firması dünyaca onaylanmış test metotlarının kullanıldığı cihazlar ile bu sektöre gerektiği gibi hizmet vermektedir.

Chopin piyasaya; müşterilerin istediği kalite ve hassasiyette ürünler sunarak kullanıcıya rahatlık, kolaylık, kullanım güvenliği ve elde edilen sonuçların güvenliği gibi özellikleri de sağlamaktadır.

Bu bakış açısı altında buğday, un irmik makarna ve hamurda kuvvet uzayabilirlik, elastikiyet yoğurma toleransı, su kaldırma kapasitesi, gibi üretimde oldukça önemli olan birçok kalite kontrol donesinin ölçümü yapılabilmektedir.

Firmanın ürün katoloğunda yer alan cihazlardan bazıların ise şöyle sıralanabilir.

AlveoLab
Rheofermentometre F4
SD Matic
Lambill
SRC

Daha fazla bilgi için Chopin firmasının www.chopin.fr adresini ziyaret edebilir veya info1@abp.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Mixolab 2
SDmatic
Chopin Alveolab
Rheofermentometer F4
Neptun Pick-up Probe
Quatuor II
NSP Cleaner
CD 1 Endüstriyel Pilot Değirmen
CD2 Endüstriyel Pilot Değirmen
Chopin SRC
Labmill
Haber & Duyurular