Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz
Bilgiler Ürünler

Neogen Co. | ABD

Amerikan Neogen Firması Michigan eyaletinde 1982 yılında faaliyete başlamıştır. Firmanın 200'den fazla personeli bulunmaktadır. Neogen firması gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıları kontrol etmek ve bu yolla gıda kalitesini yükseltmek için özellikle zirai ürünler, deniz ürünleri, sağlık ürünleri ve çevre birliğinin belirlenmesi konularında faaliyete başlamıştır.

Özellikle hububatlarda, kuru meyvelerde, içeceklerde, et, hayvansal yemlerde, kümes hayvanları yetiştiriciliğinde ve diğer işlenmiş gıdalarda tehlikeli mikotoksinlerin hızlı belirlenmesi, mikrobiyolojik (özellikle Koliform, E. coli, Salmonella, Toplam Aerobik mezofilik bakteri, Maya ve Küf) ve serolojik testlerin yapılması. Bunlara ek olarak et ve süt üreticileri açısından çeşitli gıdalar bitkilerdeki kimyasal kalıntıların tespiti, alerji yapan maddeler ve sanitasyon konuları çalışma alanlarını oluşturmuştur.

Neogen firması geleceğe daha güvenli adımlarla ilerlemek için birçok işadamı, bilimsel kuruluş ve finans kuruluşu ile birlikte çalışmaktadır.

Firmamızın ürün katoloğunda yer alan cihazlardan bazılarını inceleyebilirsiniz

Daha fazla bilgi için Neogen firmasının www.neogen.com adresini ziyaret edebilir veya info1@abp.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz..

 

 

Veratox Aflatoksin HS (Yüksek Hassasiyet)
Veratox Aflatoksin Total
Veratox T-2 Toksin
Veratox Okratoksin
Veratox Histamin
Veratox DON (VOMİTOKSİN)
Veratox Zeralenon
Veratox Fumonisin
AccuClean
Pestisit Kalıntısı
Geviş Geviren Hayvan Kalıntısı Testi
Sülfit
GMO Analizi
Reveal 3-D Badem
Reveal 3-D Yumurta
Reveal 3-D Gluten
Reveal 3-D Fındık
Reveal 3-D Hardal
Haber & Duyurular