Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz
Bilgiler Ürünler

Perten Instruments AB | İsveç

Şirket, 1962 yılında Harald Perten tarafından kurulmuştur. Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda uzman olan firma bu sektörler için ICC ve AAC standartlarına sahip geniş analitik ekipman yelpazesi sunmaktadır. 

Perten Instruments Düşme Sayısı metodunu ve Glutomatic metodunun patent sahibidir. Günümüzde  Ar-Ge'ye ciddi yatırımlar yapmaya devam etmektedir. 1980'lerin başından beri NIR ile çalışan firma günümüzde en modern ve teknolojik NIR cihazlarını sunmaktadır. Newport Scientific'in 2007'de satın alınması sayesinde ürün yelpazesi, reolojik test ve hamur karakterizasyonu için kullanılan cihazları da kapsayacak şekilde genişlemiştir. Aralık 2014'te Perten, PerkinElmer Inc tarafından satın alınarak Perkin Elmer şirketler grubuna dahil olmuştur.

Perten ve PerkinElmer ofisleri ve distribütörleri dünya çapında olup, toplamda 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Perten Instruments Group'un merkezi Stockholm, İsveç'dedir ve ABD, Çin, Almanya, Fransa, İtalya, Avustralya, İspanya, Türkiye ve Tayland'da yerel ofisleri bulunmaktadır.

Firmamızın ürün katoloğunda yer alan cihazlardan bazılarını inceleyebilirsiniz

Daha fazla bilgi için Perten Instruments firmasının www.perten.com  adresini ziyaret edebilir veya info1@abp.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Glutomatik Sistem
Falling Number 1310
Falling Number 1500 Fungal
Hızlı Viskozite Ölçüm Cihazı (RVA)
Inframatic 9500 NIR Tahıl Analiz Cihazı
Diskli Tip Laboratuvar Değirmeni
Çekiçli Tip Laboratuvar Değirmeni
Inframatic 8800 NIR Tahıl Analiz Cihazı
FN 1000
Haber & Duyurular