Infratec by Foss | Danimarka

FOSS, gıda ve tarım endüstrileri için dünyanın önde gelen analiz cihazları sağlayıcısıdır. Değerli doğal kaynaklardan mümkün olan en iyi şekilde yararlanarak üreticilerin üretimlerinin değerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmaktadır.

FOSS analiz cihazları süt ürünlerinde protein seviyesini ölçerek, yağ içeriğini belirlemek için eti tarayarak ve kemik kıymıkları gibi istenmeyen nesneleri kontrol ederek, üzümlerdeki şeker seviyelerini, tahıldaki nemi ölçerek ve yem ölçümleri ile hayvanların doğru yem ile beslendiğinin sağlamasını yapmaktadır.

Analitik teknoloji geliştirmenin her zaman ön saflarında yer alan FOSS, laboratuvardan çevrimiçi ve çevrimiçi çözümlere kadar çeşitli analitik çözümler sunmaktadır. Bazı endüstrilerde, FOSS dünya çapında gıda ve tarım kaynaklarının kullanımını optimize etmeye yardımcı olur. Bunu, müşterilerin hızlı, kullanımı kolay ve özel analitiklere dayalı akıllı veri odaklı üretimler yapmalarını sağlayarak yapar. Buna SmartAnalytics denmektedir.

Süt, Yem ve Yem, Tahıl, Un Değirmenciliği ve Yağlı Tohum İşleme, Laboratuarlar, Et, Çiğ Süt Testleri ve Şarap sektörü için:

Akış sitometrisi, FTIR, NIR, Dumas yakma, X-ışını, Kjeldahl damıtma ve Düşme Sayısı gibi birçok farklı teknoloji sunulmaktadır. Çözümler en yeni yazılım teknolojileri ile uygulanmakta ve geliştirilmektedir.

FOSS'un çözümleri zengin veriler sağlar ve bu nedenle karmaşık veri analiz algoritmaları içerir. Bu, yöntemleri uygulayan yetenekli veri bilimcileri, kemometrikçiler ve yazılım geliştiricilerden oluşan büyük bir ekip gerektirmektedir.

Rakamlar:

  • 2018'de 300 milyon € ciro
  • Cironun% 10'u araştırma ve inovasyona yatırılmaktadır.
  • 100'den fazla patent ve dünyanın ilk 20 ürünü sunulmuştur.
  • Şu anda Dünya çapında 1.500 çalışan ve her yıl daha fazla katılım bulunmaktadır.
  • FOSS, 1956 yılında Nils Foss tarafından kuruldu ve aile şirketi olarak devam etmektedir.
  • FOSS'un işlerinin % 99'u Danimarka dışındadır.

Global Presence

FOSS Danimarka, Çin, Macaristan ve Rusya'da üretim, araştırma ve geliştirme tesislerine sahiptir. Çözümler 32 ülkedeki FOSS satış ve servis iştirakleri ve dünya çapında 75'ten fazla distribütör tarafından satılıp desteklenmektedir.

FOSS, Dünya çapında 1.500'den fazla özel çalışan istihdam etmektedir. Birçok FOSS çalışanı, fotonik, kemometri, fiziksel kimya, analitik kimya, fermantasyon ve biyo-mühendislik, astrofizik, optik iletişim, fizik, kalite, nanoteknoloji, gıda gibi alanlarda 20'den fazla doktora da dahil olmak üzere üst düzey bir bilimsel veya teknik altyapıya sahiptir. Ayrıca Dünya'nın dört bir yanındaki müşterilerine yakın bir yerde fabrikada eğitilmiş ve sertifikalı birçok destek mühendisi istihdam etmektedir.

FOSS Tarihi

FOSS, 1956 yılında yenilikçi mühendis Nils Foss tarafından kurulmuştur. Amacı, gıda ve tarım endüstrisinde zaman alan analizlere otomatik ve düşük maliyetli alternatifler sunmaktı. Ve 60 yıldan fazla bir süre içinde çok şey değişse de, yenilikçi analitik çözümlerin iş ve geliştirme yaklaşımı değişmedi.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI