Infratec by Foss | Danimarka

FOSS, gıda kalitesini güvence altına alan ve iyileştiren uçtan uca çözümler üretir. Hammaddeden bitmiş ürüne. Analiz araçlarımız ölçümleri, işletmelerin daha az atık ve daha büyük verim ile akıllı veri odaklı üretim yapmalarını sağlayan bilgi yönetimine dönüştürür. Tüm sektörlerde ve değer zincirlerinde maliyet ve kaliteyi kontrol altına alarak, gıda ve tarım üreticilerinin insan hatalarını sınırlandırmasına, işlerini daha hızlı ölçeklendirmesine, el emeğini ve işçilik maliyetlerini azaltmasına yardımcı oluyoruz. Buna ölçümlemenin ötesinde analitik diyoruz.

Gıda ve Tarım endüstrisi :
Süt, Yem ve Yem, Tahıl, Un Değirmenciliği ve Yağlı Tohum İşleme, Laboratuvarlar, Et, Çiğ Süt Testleri ve Şarap.

Son 60 yıl boyunca, gıda ve tarım endüstrisi için analitik çözüm standartlarını tanımlamayı bizim işimiz haline getirdik. 1960'lı yıllarda zorlu üretim ortamları için ileri analizlere öncülük ettik ve kimyasal bileşim analizini proses hatlarına entegre eden ilk kişi olduk. Şimdi bizim kararlılığımız ve hırsımız bizi kemometri ve gerçek zamanlı analitik alanındaki uluslararası referans noktası haline getirdi.

FOSS, Danimarka ve Çin'de üretim, araştırma ve geliştirme tesislerine sahiptir. Çözümler 28 ülkedeki FOSS satış ve servis şirketleri ve 75'ten fazla distribütör tarafından satılmakta ve desteklenmektedir.

TEKLİF FORMU

TOP