Sightline | Kanada

DENETLEME SİSTEMLERİ

Tezgah Üstü Denetim Sistemi

Hat Üstü Denetim Sistemi

Hat İçi Denetim Sistemi

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Özel Görüş Sistemi

Robotik

Şerit Konveyör Sistemi

YAZILIM RAPORLAMA ve ANALİZ

Sightline Yazılımı

Sightline Raporlama

Tesis Kontrol Paneli

GIDA KONTROLÜ

Yüksek hızlı hatlarda dahi tüm ürünlerin şekil, hacim, renk, yoğunluk gibi bir çok özelliğini kontrol edebilir ve hatalı ürünleri üretim hattınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

KAPATMA KONTROLÜ

Sıcak kapatmaların düzgün yapılması ürünün raf ömrü, kalitesi ve hijyeni açısından oldukça önemlidir. En hızlı hatlarınızda dahi sightline size on-line çözümler sunabilecektir.

ETİKET KONTROLÜ

Ürünleriniz son haline geldiğinde üzerindeki etikette oluşabilecek yazım, basım, tarih, renk gibi hatalar Sightline etiket kontrol sistemi ile sürekli olarak izlenerek tespit edilebilir.

PAKETLEME KONTROLÜ

Paketleriniz hangi boyutta yada şekilde olursa olsun üzerinde oluşabilecek şekil bozuklukları, hasarlar, renk kaymaları, açıklıklar gibi hatalar Sightline sistemleri ile kontrol edilebilir.

Bir KPM Analitics firması olan Sightline 2009 yılında Ottawa, Ontorio Kanada’da kuruldu. 2019 yılında KPM ailesine katıldı. Gıda ürünlerinde yüksek hızlı, otomatik görsel kontrol sistemler üreten Sightline, 17 ülkeye 200 den fazla sistem sağlamıştır.Sektörel olarak fırın ürünleri, kümes hayvanları, et ve paketleme üzerine yoğunlaşmıştır.

Sightline’ın uzmanlığındaki uygulamların başında gıda kontrolü gelmektedir. Fırın ürünleri, taze kesilmiş et yada dondurulmuş ürünler olsun, her bir ürünün tek tek görsel analizini yaparak renk, şekil, ürün yoğunluğu, hacim gibi bir çok parametreyi aynı anda kontrol edip, standart dışı ürünlerin hattan uzaklaştırılmasını sağlar. Benzer şekilde paket açıklık kontrolleri ve etiket kontrolleri de yapılabilmektedir. Sightline sistemleri kullanım şekilleri açısından 3 ana şekilde ayrılır. Benchtop, On-Line ve In-Line. Aşağıda bu sistemlerin detaylarını uygulamalar içinde bulabilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI