Ürünlerimiz

Ürün Bilgisi Ürün Görselleri Ürün Döküman Hemen Teklif İste

Membran Filtrasyonu

NEOGRID MEMBRAN FİLTRASYON SİSTEMİ

 

NeoGrid membran filtrasyon sistemi mikrobiyolojik analizlerde steril ekim ve analiz yapma imkanı getiriyor, sistemde tekli,üçlü ve altılı manifoldlar mevcuttur,vakum pompası sayesinde tüm numune filtre kağıdı tarafından tutulur, ekimin yapılacağı filtre kağıdı manifold kasedinin içinde bulunur, ekim yapıldıktan ve sonuç alındıktan sonra manifold kasedi atılır. Tüm sistem AOAC onaylıdır.
 

 

Sıvı besiyer kullanarak petri kabına ihtiyaç olmadan ekim yapılabilir. Ekimin yapıldığı kaset inkubatöre olduğu gibi konur ve sayım yapılabilir.Toplam Canlı Sayımı, Total Koliform/E.coli sayımı , Salmonella,E.coli O157:H7, Listeria spp., S.Aureus  gibi HACCP için gerekli tüm mikrobiyolojik analizler yapılabilir.

 
 

48 saatte Maya&Küf sayımı yapabilirsiniz. 5 günde yapılabilen eski yöntemler hem zaman hem de para kaybı yaratıyordu, artık 48 saat de sonuç almak mümkün, sistem tamamen steril olduğu için de ortamdan veya kullanıcıdan kaynaklanan hata olasılığı yok.

 
 

Membran filtrasyonu klasik metodun getirdiği güvenirliğin yanı sıra steril filtre kağıdı ve manifold kasedi ile pratik çözümler sunmaktadır, bu sistem sayesinde istenilen miktarda numune ekimi yapılabilir. 

Haber & Duyurular