Ürünlerimiz

Ürün Bilgisi Ürün Görselleri Ürün Döküman Hemen Teklif İste

Yumurta Kalite Test Cihazı

Ekonomik Tekstür Analiz Cihazı

Tekstür Profil Analizleri (TPA)
Çatlatma
Penetrasyon ve Bloom
Kesme
Uzayabilirlik
 
TANIMLAYAMADIĞINIZ TÜKETİCİLERİN DUYUSAL KABUL KRİTERLERİNİ DOĞRU TEKRARLANABİLİR KIYASLANABİLİR SAYILABİLİR STANDARTLAR HALİNE GETİRİN.
 
TA.XTExpress Tekstür Analiz Cihazı tekstür analizlerinde en ekonomik çözümleri, en kolay uygulamaları ile birlikte sunar.Geliştirilmiş iki yazılım paketiyle veya klavye uygulamaları ile cihaz kullanıcının taleplerini tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı kullanım için test profilleri kaydedilmiştir ve sonuçlar TPA(Tekstür Profil Analizleri) ve Bloom veya spesifik ürün prosedürleri gibi içerikteki kurulum kullanılarak otomatik olarak analiz edilmektedir.
 
Ölçümler "on-line" olarak yada bir laboratuvarda alınabilir ve sonuçlar süre gelen kalite kontrol prosedürlerinin oluşturulmasına katkı sağlar. Bu bilgiler örnek olarak tekstürel kaliteyi ölçmede, kaynak, parti varyasyonlarını, kesin tüketici kabullerini tanımlamada kullanılabilirler.Tekstür analiz cihazı klavyeden veya tekstür analizleri yazılımından kumanda edilir.
 
İki ader yazılım paketi mevcuttur:
 
Expression yazılımı test sonrası detaylı analizlere ihtiyaç duymayan standart tekstürel parametreleri ölçmek isteyen kullanıcılar için ideal bir pakettir.Exponent Lite Express yazılımı ise bütün test sonrası analizleri yapma yeteneğine sahip  proje tabanlı veri kayıtlama ve analiz yazılımıdır.TA.XTExpress geliştirilmiş tekstür analiz cihazı baskılama ve germede 0,1g'dan daha hassas ölçüm çözünürlüğündeki 5kg.f yük hücresi kapasitesine sahiptir. 10kg.f yük hücresi kapasitesi de opsiyonel olarak kullanımınıza sunulmuştur. Cihazın hız aralığı 0,1 - 10,00mm/s'dir veçalışma çerçevesi  0,1 - 135mm'dir.
 
 
Lütfen daha fazla bilgi için firmamız telefonlarından Stable Micro Systems Satış Mühendislerine ulaşın.

 

 

 

 
 

Haber & Duyurular