Sightline Görsel Analiz Sistemleri

SIGHTLINE, üretim tesisinize, kurulumu kolay ve entegrasyonu hızlı, çok çeşitli 3D ve renkli görüş sistemlerine geliştirmektedir. Tüm bu sistemler, Sightline'ın tescilli ürün analiz yazılımı olan measura® ile birlikte gelir ve analiz gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilebilir, her ürün kurulumu ile yüzlerce benzersiz ürünü işleyebilir.

3 BOYUTLU ve ON-LINE

• ANALİZ • İZLEME • RAPORLAMA • AYIRMA

Tezgah Üstü / At-Line / Laboratuvar

Kesin ve Geniş Ölçüm Altyapısı
Doğru ve güvenilir kalite güvence (QA) ölçümleri herhangi bir üretim operasyonu için kritik öneme sahiptir ve ürün kalitesi, spesifikasyon uyumluluğu ve proses optimizasyonu sağlamanın anahtarıdır. Görsel hat kontrol sistemleri, manuel olarak hesaplanması zor veya imkansız olan ürün özelliklerini ölçme yeteneği sağlarken, bu kritik ölçümlerin manuel ölçümlerden daha hızlı ve tekrarlanabilir olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Yetenekli Teknoloji
Sightline BenchTop (Tezgah Üstü) Sistemleri herhangi çok yönlü bir kalite kontrol sistemidir:
Herhangi bir ürünü, herhangi bir yönde ölçme ve hemen oluşturma, görüntüleme ve istenen tüm
ürün özelliklerini depolama yeteneği sağlar. Ek olarak, hat içinde tartım ve sıcaklık probları verileri
sisteme otomatik olarak entegre etmek için bağlanabilir.

Daha Basit ve Daha Hızlı
Benchtop'un kullanım kolaylığı, karmaşık ölçüm prosedürlerine olan ihtiyacı da ortadan kaldırır ve
kalite kontrol (QC) verileri oluşturmak için gereken iş yükünü ve zamanı önemli ölçüde azaltır.
Zamanlanmış QC/QA denetimleri artık normalde gereken sürenin küçük bir kısmında tamamlanabilir, tüm veriler otomatik olarak kaydedilir ve depolanır.

Over-Line

%100 Denetim Yapabilirsiniz
Her Over-Line sistemi, sensörlerin altından geçen tüm nesneleri her yönde ve herhangi bir konveyör hızında ölçmek için tasarlanmıştır. Bu, tüm üretiminizin %100'ü için kritik boyut, şekil ve renk özelliklerini sürekli ölçme olanağı sağlar. Over-Line sistemleri doğrudan mevcut üretim hatlarına monte edilir, kurulumu hızlı ve kolaydır. Kompakt boyutu ve hafifliği ile karmaşık yapılar veya konveyör modifikasyonları gerekli olmaz.

Buna ek olarak, her şey Over-Line sistemine dahildir (aydınlatma, bilgisayar, dokunmatik ekran, vb.), böylece kullanıcılar, ürünlerini hızla ölçmeye başlayabilir ve %100 incelemenin etkisini ve faydalarını görebilirler.

Veri Görünürlüğü ve Çok Yönlülük
Her Over-Line sistemi, kullanıcıların verileri çeşitli grafik ve sayısal biçimlerde görüntülemelerini sağlayan kullanımı kolay bir operatör ara yüzü ile birlikte gelir. Her ürün için tüm boyut, şekil ve renk özelliklerinin ölçülmesi, ürün kalitesinin her zaman korunmasını sağlamaya yardımcı olan kritik gerçek zamanlı veriler sağlar. Bu veriler, proses ayarlamaları için nicel geri bildirim sağlayarak, tahmin ve öznelliği ortadan kaldırarak üretim sürecini daha iyi kontrol etmek için kullanılabilir.

Süreç Kontrolü ve Verimlilik İyileştirmeleri
Tüm ürünlerin %100'ünün ölçülmesi, aşağıdakiler gibi çok sayıda gerçek zamanlı üretim ve verimlilik verisi de sağlar:

• Verim ve Kapasite %
• Kusur %
• Spekt dışı unsurlar % (tipe göre)
• Çalışma Süresi / Duruş Süresi %
• Geçiş Zamanları / Süreleri

In-Line

Ürün Kalitesini Sağlayın
Her Sightline In-Line sistemi, hatlarınızdan geçen her ürün için alt yüzeyin renk özellikleri de dahil olmak üzere 100'den fazla farklı boyut, şekil ve renk özelliğini ölçer.

Bu ölçümler gerçek zamanlı operatör geri bildirimi sağlamak ve ürün spesifikasyonlarına uygunluğu sağlamak için kullanılır.

Tüm ölçümler operatörler tarafından çeşitli grafiksel ve sayısal formatlarda görüntülenebilir. Ürün ölçüm verileri ve ham görüntüler, gelecekteki inceleme ve geçmiş raporlama için otomatik olarak da saklanabilir.

Kusur Tespiti ve Reddi
Her nesne için ölçümler boyut, şekil veya renk tabanlı kusurları tespit etmek için kullanılabilir. Her kusur, kullanıcı tanımlı bir ad kullanılarak kategorize edilir ve izlenir, böylece operatörler herhangi bir sorunun kaynağını hızlı bir şekilde anlayabilir. Kusurlu ürünler, tek tek ve hassas bir şekilde kaldırılarak ürün akışından otomatik olarak reddedilebilir.

Süreç Kontrolü ve Verimlilik İyileştirmeleri
In-Line sistemler, herhangi bir yeni veya mevcut üretim hattına hızlı bir şekilde kurulacak şekilde tasarlanmış anahtar teslim sistemlerdir. Az yer kaplayan ve entegre, ayarlanabilir taban, mevcut konveyörlerde minimum değişiklikle dar alanlara sığabilir ve sistemin akışında düzenleme veya yayma konveyörlerine gerek duymaz.
Uzun ömürlü olması ve kolay bakım sağlanması için, sistemin tüm bileşenleri standarttır, birden fazla tedarikçiden temin edilen genel parçalardır ve sistemde tescilli bileşen kullanılmaz.

Gerçek Zamanlı Kalite ve İşlem Ölçümleri Her Yerde

Sightline'ın sezgisel measura® yazılım paketi, ürün kurulumu ve gerçek zamanlı denetimden proses izleme ve kalite analitiğine kadar her adımda kalite kontrol sürecini basitleştirir.

measura® toolbox
• Ürünlerinizi tanımlayın
• Ölçümlerinizi yapılandırın
• Spesifikasyon ve reddetme sınırlarını ayarlayın
• Etkileşimli renk ayarları yapın
• Kayıtlardan izleyin

measura® inspection
• Hızlı (100 nesneye kadar /saniye)
• Sezgisel operatör ekranları
• Eğilimleri, hat verilerini ve kusur özetlerini görüntüler
• Verileri kaydeder

measura® analytics
• Özelleştirilebilir rapor şablonu ve tarih aralıkları
• E-posta yoluyla zamanlanmış pdf raporları
• Excel'e veya pdf’e aktarma
• 3. Taraf yazılımlara uyumlu measura® dashboard
• 5 ölçüme kadar ekran gösterimi
• Her yerde izlemek için çeşitli görüntüleme seçenekleri
• Görsel alarmlar
• Ethernet bağlantısı

Prosesiniz için Gerçek Zamanlı Pano

SQL veri tabanımızın gücünü kullanarak, Sightline, measura® dashboard yazılımı aracılığıyla tüm tesis personeline gerçek zamanlı QA ve üretim bilgileri sağlama yeteneğine sahiptir. Bu yazılım herhangi bir Sightline veri tabanına bağlanır ve basit bir web sayfası ara yüzü kullanarak kullanıcı tanımlı göstergeler ve trend grafikleri koleksiyonunu güncel olarak gösterir.

Özelleştirilebilir Ekran
Dashboard göstergeleri üretim bilgileri de dahil olmak üzere Sightline tarafından oluşturulan verilerden istenenleri görüntülemek için ayarlanabilir. Her dashboard, onu çalıştıran her bilgisayar için farklı şekilde yapılandırılabilir ve farklı personellerin, farklı verileri görmesine izin verir.

Basit, Otomatik Kullanım
Measura® dashboard Google Chrome'da bir web sayfası olarak çalışır, bu nedenle herhangi bir işletme bilgisayarından verileri görüntülemek, başka bir web sitesini görüntülemek kadar basit ve kolaydır. Özel, ekstra büyük bir ekran isteniyorsa (örneğin, tesis katı veya yemekhane için), sistem gösterge panelini otomatik olarak yüklenerek 'tam ekran' modunda çalışacak şekilde yapılandırılabilir, kullanıcı etkileşimi gerekmez.

Esnek Dağıtım
Dashboard, Sightline görüş sistemiyle aynı ağda olan bilgisayarlara dağıtılabilir. Kullanıcılar, tek tek web sayfaları, özel büyük ekranlar veya yıkanabilir 'üretim alanı' ekranı olarak görüntülenmesini isteyebilirler. Yazılım ayrıca bu yapılandırmaların herhangi bir kombinasyonunu da destekler.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI