GSI International | ABD

GSI ürünlerini incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://www.grainsystems.com/

Grain Systems, GSI Grubunun, global tarım endüstrisinin modern depolama, kurutma ve taşıma sistemleri gibi ihtiyaçlarını karşılayan bölümüdür.

GSI Grubu, Amerika Birleşik Devletlerinin, Illinoi eyaletinin, Assumption şehrinde bulunan çağımızın son ekipmanlarıyla donatılmış yönetim ve üretim merkezleriyle; ayrıca dünya çapına yayılmış satış ofisleri ve temsilcilikleriyle üretim çeşitliliğini her geçen gün arttırmakta ve sektördeki üstün konumunu güçlendirmektedir. Grain Systems grubun ilk girişimi olup; tahıl depolama tankları/siloları ve aksesuarları, havalandırma sistemleri ve kurutma makineleri ve taşıma sistemleri konusunda dünya lideri, global bir şirkettir. Tahıl depolama konusunda engin bilgiye sahip olan satış ve mühendislik departmanlarımızla, Grain Systems tahıl depolama ihtiyaçlarınız için en güvenilir çözümdür. Grain Systems ayrıca tahıl kurutma ve havalandırma konusunda çok çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir. Grain Systems, sizlere depolama sistemleri, kurutma sistemleri ve taşıma sistemleri konusunda en son teknolojik ekipmanları en uygun fiyata sağlamaktadır. Mühendislik ve servis departmanlarımız, ihtiyacınız olan veya kullanmakta olduğunuz ekipmanlardan maksimum verim alabilmeniz için ilgi birikimlerini en verimli şekilde kullanmaktadırlar.

6 kıtaya yayılmış distribütörlerimiz ve satış temsilciliklerimiz ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için çalışıyorlar. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da ürünlerimiz geniş bir bayi ağı ile; diğer yerlerde ise temsilcilikler kanalı ile sizlere ulaşmaktadır. Uluslararası projeler ise yine GSI tarafından temsilcilikler kanalı ile hayata geçirilmektedir.

GSI satış ve mühendislik departmanı bir silodan komple tesislere kadar pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. İleri ürün geliştirme ve üretim tekniklerinin desteğiyle, çeşitli ulusların özel ihtiyaçlarını belirlemiş ve bu konuda deneyim kazanmış olan personelimiz, sizlere eşsiz bir servis ve kalite sunmayı arzulamaktadır.

Firmamızın ürün katoloğunda yer alan ürünlerden bazılarını inceleyebilirsiniz

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI