Sightline

3D / renkli görüntü, otomasyon ve görsel denetim sistemleri

Sightline, 2009’dan bugüne dünyanın en büyük üreticilerine, daha iyi ve daha uygun fiyatlı denetim sistemleri sağlamaya odaklanarak, 3D / renkli görüntü sistemleri ve otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Uzun ömürlü ve güncel kalmanız için sistemler; “kara kutu” değildir ve sadece tescilli olmayan bileşenleri ve açık kaynak kodlu yazılım araçlarını kullanır.

Sightline, standart "kullanıma hazır" denetim sistemlerinin yanı sıra, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş, "anahtar teslim" çözümler sağlar. 300’e yakın kurulu sistemle, çok farklı ürünler, fabrika ortamları ve görüntüleme tekniklerinde kapsamlı deneyime sahiptir.

ABP tecrübesi ve güvencesi ile proses hatlarınız için Sightline denetim sistemlerini değerlendirin. Standart proses, daha kaliteli ürünler ve daha düşük maliyetler için bize ulaşın…

Neden Görsel Analize Yatırım Yapmalıyız?

Üretim Sürecinin Gelişimi

Üretim sürecini geliştirmek ve gelişmeleri adapte edebilmek adına ‘’Görüntüleme Sistemi’’ ile nesnel forma getirebileceğiniz veriler elde edilir.

İş Geliştirme Ve/Veya İşçi Yükünün Azaltımı
Görsel olarak ürünleri denetleyen görevli maaliyetinin azaltılmasına imkan tanırken denetimin de hassasiyet ve doğruluğunu arttırır. Görsel denetime sarf edilen iş gücü diğer noktalara aktarılır.

Ölçümlerin Nesnelliği
Farklı tesislerden alınan ürünlerle nesnel karşılaştırma yapma imkanı sağlar.

Ürün İadesini Önlemek
Maddi zararın yanı sıra manevi olarak da şirket itibarı, müşteri güveni gibi değerlerin zarar görmesini önler.

Marka Değerinin Korunması
Sightline denetimi, yalnızca belirlediğiniz spektlerin içindeki ürünlerin fabrikanızdan çıktığını garanti ederek müşteri güvenini sağlar.

Ürünler

ANALİZ SİSTEMLERİ

Sightline, kurulumu kolay ve üretim tesisinize hızlı bir şekilde entegre edilebilen çok çeşitli standartlaştırılmış 3D/renkli görüntü sistemlerine sahiptir. Tüm sistemler Sightline’ın Ürün Analiz Yazılımıyla birlikte gelir ve analiz gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilebilen yüzlerce benzersiz ürünü işleyebilir.

Tezgah Üstü Sistemler

(Benchtop)

Hat Üstü Sistemler

(Over-Line)

Gelişmiş Hat Sistemleri

(In-Line)

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Güçlenen görüntü ve malzeme işleme deneyimi ile Sightline, üretici müşterileri için çeşitli, özelleştirilmiş otomasyon çözümleri tasarlar ve kurar. Bu çözümlerin çoğu, paketleme otomasyonu projesi için teknik bir avantaj sağlayan Sightline'ın görüntü sistemi teknolojisine dayanmaktadır.

Özel Görüntü Sistemleri

Robotik

Konveyör Sistemleri

ANALİZ ve RAPORLAMA YAZILIMLARI

Herhangi bir görüntü sistemi, yalnızca sistemle birlikte gelen yazılım kadar iyidir. Görüntü analiz araçları, entegre gerçek zamanlı ekranlar ve yazılımın güvenilirliği; her ürün, her müşteri ve her uygulama için kritik öneme sahiptir.

Denetim Yazılımı

Raporlama Yazılımı

Tesis Kontrol Paneli

(Plant Dashboard)

Çözümler

OTOMATİK GIDA DENETİMİ

Sightline sistemleri, bir konveyör bandı boyunca hareket ederken rastgele nesneleri algılamak ve ölçmek için bir dizi yüksek hızlı kamera ve görüntüleme yazılımı kullanan, temassız denetim sistemleridir. Nesne görüntülerinden hemen hemen her boyut, şekil veya renk özelliği çıkarılabilir ve standart birimlere dönüştürülerek herhangi bir üretim hattında gerçek zamanlı %100 denetim sağlar.

KAPAMA KONTROLÜ

Otomatik sızdırmazlık denetimi, üreticilerin kritik sızdırmazlık alanında, hiçbir kirlilik veya yabancı madde olmadan her paketin düzgün bir şekilde kapatılmasını sağlar. Uygulamaya bağlı olarak, üreticiler bir termal görüntüleme çözümü (ısıyla kapatılmış paketler için), özel kenar algılama, aydınlatmalı standart bir görüntü sistemi veya her ikisinin kombinasyonunu kullanabilir.

ETİKET ve BARKOD ANALİZİ

Paketli ürünlerin; yüksek hızlı %100 denetimi, üreticilerin tüm etiketleme ve baskıların (tarih, barkod, lot no, vb.) doğru ve okunaklı olduğundan emin olmalarını sağlar. Sightline sistemleri, aynı sistemi kullanarak sadece üst etiketi değil, alt etiketi de tarama ve inceleme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, Sightline’ın 3D görüntüleme motoru, bitmiş ürünün müşterilere gönderilmeye hazır olmasını sağlamak için ek boyut ve kalite analizi sağlayabilir.

SAYMA ve PAKETLEME ÇÖZÜMLERİ

Sightline’ın hızlı hareket eden nesneleri doğru bir şekilde sayma ve bunları paketlemeden önce "gruplar" halinde düzenleme yeteneği, üretilen ürünlerin manuel olarak elle paketlenmesi için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm sağlar. Bu sistemler, mevcut paketleme hatlarına kolayca entegre edilebilir ve mevcut ekipmanla doğrudan arayüz oluşturarak kurulumu, hızlı ve kolay hale getirir.

Sightline - Broşürler

Sightline

Görsel Analiz Sistemleri

Sightline

Measura Inspection Yazılımı

Sightline

Görsel Denetim Sistemleri

Sightline

Uygulama Özeti - Baget Ekmek

BİZE ULAŞIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ABP satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×