TARIM

Çiftçilerimiz herşeyin başlangıcıdır. Tarlalarında toprak hazırlıkları, sulama, gübreleme ve zararlılar ile mücadele gibi zorlu süreçlerden geçerek verimi ve kaliteyi arttırmaya çabalarlar.

TAHIL TİCARETİ

Tahıl tüccarları hasat edilen ürünleri çiftçilerden satın alarak temizler, sınıflandırır ve kalite değerlerine göre alıp depolayarak yıl boyunca ihtiyacı olan un, yem, yağ, nişasta vb. kurumlara veya şahıslara ürün tedarik ederler.

KOOPERATİFLER

Ortaklarının ve çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün ve hizmetlerin zamanında, güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir koşullarda sağlamayı ve tarımsal ürünleri pazarlamak, tarımı ve çevreyi sürdürülebilir, üretken bir sektör yapmayı hedeflemektedir.

UN DEĞİRMENLERİ

Unlu mamüller ile ilişkilidir ve gerekli kriterleri karşılamak için yüksek kaliteli ham madde arayışındadırlar. Farklı kalite özellikleri sahip çeşitli ham maddeleri paçallayarak en uygun fiyata istenilen en yüksek kalitede unu elde etmeleri gereklidir.

YEM DEĞİRMENLERİ

Düşük maliyetli aynı zamanda yüksek kalitede yem üretmek için doğru ham madde, katkı ve proses seçimi ile hayvan yemi üretmektedirler.

TOHUM ISLAHI

Amaç, pazardaki ihtiyaçları mevcut çeşitlerin yapabileceğinden daha iyi bir şekilde yerine getirmek için ekinleri iyileştirmektir. Hava koşulları iklim gibi değişen ortam koşulları, hızla artan dünya nüfusunu beslemek her gün sektörü iyileştirme yapmaya itmektedir.

MALT ENDÜSTRİSİ

Malt endüstrisi aynı zamanda tahılların önemli bir parçasıdır. Malt tüketicisi standart bir kaliteyi aradığından malt üretimi sürekli ve istikrarlı maltlara ihtiyaç duymaktadır. Mevcut tane kalitesini ve üretim süreçleri optimize olmak durumundadır.
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI