TARİHÇEMİZ

1985

KURULUŞ

ABP Limited Şirketi 1985’te gıda kalite kontrol cihazları ve un katkı maddeleri alanında ithalatçı mühendislik firması olarak faaliyete başlamıştır.

1988

Çelik tahıl depolama siloları ve mısır kurutma makineleri alanında lider GSI firması ile anlaşma imzalayarak Türkiye temsilciliğini yapmaya başlamıştır.

1999

2014 Yılında yeni adı ABPTDS olarak, ABP Makine tarımsal ve endüstriyel malzemelerin taşıma sistemleri imalatı konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

2011

2011 yılında limitsiz yedek parça garantisi ile Toprak Mahsülleri Ofisine 300 adet Perten Inframatic 9500 cihazı satışı ile piyasada standart belirlenmiştir.

2015

Artan piyasa ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, rüzgar enerji kuleleri ve güneş enerji panelleri çelik konstrüksiyonu üretimine başlanarak enerji sektöründe faaliyete başlanmıştır.

2018

Dünya’nın ilk taşınabilir Tahıl Protein ölçüm cihazını piyasaya sunmuştur.

2020

Gıda endüstrisi tarafından pişmiş ürünlerin objektif olarak analiz edilmesine olanak sunan AACC onaylı İngiliz Calibre C-Cell cihazının Türkiye temsilciliği alınmıştır.

2021

Kpm Analytics exclusive temsilciliği alınarak satış programına Unity Scientific ve Sightline katılmıştır.

2022

Yeni teknolojinin tahıl fiziksel kalite analiz standartlarına entegre edilmesi için Cgrain firması ile münhasır distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.

2022

Neogen İrlanda merkezli Megazyme’ı satın alarak yalnızca güvenli gıda değil, aynı zamanda en yüksek kalite ve besin içeriğini garantiye alınmasına imkan vermiştir.

2023

Özellikle hızlı tespit ve güçlü AR-GE ile ön plana çıkan, yıllardır mevcut ve ortaya çıkan gıda güvenliği sorunlarının üstesinden gelen Bioeasy firması ile distribütörlük sözleşmesi imzalanmıştır.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×