TARİHÇEMİZ

TARİHÇEMİZ
1985

KURULUŞ

ABP Gıda 1985’te tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrol cihazları ve un katkı maddeleri alanında ithalatçı mühendislik firması olarak kurulmuştur.

1988

BÜYÜME

1988 yılında sektörün talebi doğrultusunda çelik tahıl depolama siloları, taşıma sistemleri ve mısır kurutma makinaları alanında hizmet vermeye başlamıştır.

1989

TEMSİLCİLİKLER

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin, DICKEY-john, Perten ve Pfeuffer, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti konusunda Neogen, tekstür analizi cihazları üreticisi Stable Micro Systems ve çelik tahıl depolama, taşıma ve kurutma sistemleri konusunda GSI firmalarının temsilciliğini üstlenmiştir.

1990

KALİTE

Bu firmalar, dünyada konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

1991

AMACIMIZ

Amacımız; yurtiçi ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünleri ile sektöre öncülük etmek, daima rehber alınan ve danışılan bir firma olmaktır.

ABP ailesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir alanlarında uzman satış mühendislerimiz ve yönetim kadromuz ile satışını yaptığımız ürün ve hizmetler ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve dahada kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

2018

HİZMET ALANLARIMIZ

Bunun sonucu olarak da yurt içi ve dışında bakliyat, tahıl, un, gıda ve yem üretim ve ticaretini yapan firmalar, devlet kalite kontrol laboratuvarları, üniversiteler, ticaret borsaları ile tahıl ticareti ve depolaması yapan özel kuruluşlar ile işbirliğimiz, kalite ve güven temeline dayalı olarak devam etmektedir.

GÜNÜMÜZ

Ürünlerimize göz atmak ister misiniz?

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrol cihazları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI