Neogen Co. | ABD

1982 yılında kurulmuş olan Neogen Co., 200’den fazla personeli ile Amerika Michigan eyalatinde üretim ve yönetim faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle zirai ürünler, deniz ürünleri, sağlık ürünleri ve çevre kirliliğinin belirlenmesi konularında faaliyete başlamış, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıları kontrol etmek ve bu yolla gıda kalitesini yükseltmek için müşterilerine test ürünleri sunmaktadır.

Özellikle hububatlarda, kuru meyvelerde, içeceklerde, et, hayvansal yemlerde, kümes hayvanları yetiştiriciliğinde ve diğer işlenmiş gıdalarda tehlikeli mikotoksinlerin tespit edilmesi, mikrobiyolojik (özellikle Koliform, E. coli, Salmonella, Toplam Aerobik mezofilik bakteri, Maya ve Küf) test kitleri ile et ve süt üreticileri açısından çeşitli gıdalar ve bitkilerdeki kimyasal kalıntıların tespiti, alerji yapan maddeler ve sanitasyon kontrolü konularında test ürünlerini yelpazesinde bulundurmaktadır.

Neogen, geleceğe daha güvenli adımlarla ilerlemek için birçok işadamı, bilimsel kuruluş ve finans kuruluşu ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Neogen ürünlerinin bazılarını ürün katoloğumuzdan inceleyebilirsiniz.

TEKLİF FORMU

TOP