Neogen Co. | ABD

NEOGEN’in çözümleri besin zincirinin her adımında bulunabilir

NEOGEN, gıda işleme, hayvansal protein ve tarım endüstrileri için, yalnızca Dünya'nın gıda arzını korumakla kalmayıp, aynı zamanda tüm paydaşların eskisinden daha verimli ve etkili bir şekilde üretim yapmalarına olanak tanıyan en kapsamlı çözüm ve hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca hayvancılık ve performans hayvan endüstrilerinin yanı sıra yaşam bilimleri ve toksikoloji alanlarında da hizmet vermektedir.

Özellikle hububatlarda, kuru meyvelerde, içeceklerde, et ürünlerinde, hayvansal yemlerde, kümes hayvanları yetiştiriciliğinde ve diğer işlenmiş gıdalarda tehlikeli mikotoksinlerin tespit edilmesi, mikrobiyolojik (özellikle Koliform, E. coli, Salmonella, toplam Aerobik Mezofilik Bakteri, Maya ve Küf) test kitleri ile et ve süt üreticileri açısından çeşitli gıdalar ve bitkilerdeki kimyasal kalıntıların tespiti, alerji yapan maddeler ve sanitasyon kontrolü konularında test ürünlerini yelpazesinde bulundurmaktadır.

HERŞEY 1982'de BAŞLADI

Michigan Eyalet Üniversitesi'nden çıkan bilimsel yenilikler, onları Dünya'yı iyileştirmek için kullanabilecek insanlara ulaşmak için bir yola ihtiyaç duyuyordu - sorun arayan çözümler. Üniversite, NEOGEN’in kurucuları Ted Doan ve James Herbert'a ulaştı ve kısa süre sonra şirket doğdu.

Lansing, Michigan'da tek bir koridorda organizasyon çapında toplantılar yapan küçük bir ekip olarak başlayan ve deniz aşırı bölgelere kadar ulaşan yeni endüstrilere ve yeni eyaletlere genişlemiştir. Firmanın hefedi müşterilerine ortak olmak, üretimden sofraya Dünya'nın gıda ve hayvan güvenliğini en üst düzeye taşımaktır.

Neogen bugün gıda tedarik zinciri boyunca çok çeşitli ihtiyaçlara çözüm sağlamayı sürdürmektedir. İş segmenti, alan veya endüstri açısından önemli değil - müşterilerin ürünlerini daha güçlü ve daha güvenli hale getirmek için kullandıkları, işlerini büyüten ve markalarını koruyan araçlar sunmaktadır. Dünya çapında, 12 ülkede faaliyet gösteren ekipler ve 140'tan fazla satış varlığıyla bun sağlanmaktadır.

Neogen, müşteriler ile ortak olmak, çiftlikten sofraya, dünyanın gıda ve hayvan güvenliğini yükseltmek amacını gütmektedir.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız

Aflatoxin Total Test Prosedürü

Reveal Q+ MAX for Aflatoxin Prosedürü

Reveal for Aflatoxin Prosedürü

Reveal Q+ for Aflatoxin Prosedürü

Veratox Test Prosedürü

Reveal Q+ MAX for DON Training with Raptor

NEOGEN® Training Reveal® Q+ for DON

NEOGEN Training Reveal® Q+ MAX for Aflatoxin Demo

NEOGEN® Training Reveal® Q+ for Aflatoxin Using Raptor® Solo

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI