Chopin Technologies | Fransa

BİZ KİMİZ?

KPM Analytics grubunun bir yan kuruluşu olan CHOPİN Teknologies yaklaşık 100 yıldır tahıl, un ve ilgili ürünlerin kalitesini sağlamak için yöntemler ve ekipman konusunda uzmanlaşmıştır.

Tahıl endüstrisindeki profesyonellere, müşterilerin gereksinimlerini, düzenlemelerini ve özelliklerini karşılamak için analizler yapılmasına yardımcı olacak ürün ve hizmetler sunuyoruz.

FRANSA'DA ÜRETİLİYOR VE DÜNYA ÇAPINDA SATILIYOR:

Ekipmanlarımız Fransa'da üretilmektedir ve tahıl endüstrisindeki uzmanlıkları için özel olarak seçilen 60 distribütörden oluşan bir ağ aracılığıyla dünya çapında dağıtılmaktadır.

Yenilikçi bir şirket olarak, gelirimizin% 10'unu araştırma ve geliştirmeye ayırıyoruz. Bu uygulama, tahıl endüstrisinde genellikle benzersiz olan ve her paydaş ve müşteriye ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen çözümler ve hizmetler yaratarak müşterilerimize fayda sağlamaktadır.

HEDEFİMİZ KALİTEDİR

Ekipmanlarımızın kalitesi ve performanslarının doğruluğu ISO, EN, Afnor, AACC, ICC, vb. Gibi çok sayıda uluslararası standart tarafından onaylanmıştır. CHOPIN Technologies, ISO 9001: 2015'e uygun bir Kalite Yönetim Sistemi uygular ve sürdürür.

UZMANLIK

CHOPIN Technologies'in uzmanlığı, 1920'lerde ekmeğin pişirme özelliklerinin büyük ölçüde hamurun işleyiliş biçimi ile bağlantılı olduğunu kanıtlayan Marcel CHOPIN'in yeteneği ile başladı. Test verilerinin hassasiyeti ve güvenilirliği için övgü alan ekstensometreyi (Alveografımızın atası) icat etmiştir.

Yıllar boyunca CHOPIN teknolojileri mükemmellik ruhu geliştirmiştir. Bunu yapmak için şirket sürekli uzman ekiplere güvenmektedir. Bu ekipler, tahıl endüstrisindeki profesyonellerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayan yöntem ve ekipmanları geliştirmeye devam etmektedirler.

TAKIMLAR

CHOPIN Technologies TAKIMLARI cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur:

Uygulama Laboratuvarı, CHOPIN Technologies'in çözümlerini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamaya yardımcı olur.

Uzmanlarımız NIR uygulamaları ve test protokolleri dahil özel kalibrasyonlar geliştirmenize yardımcı olacaktır. Analizlerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizi cihazların doğru kullanımı konusunda eğiteceklerdir. CHOPIN Technologies, eğitim ve araştırmalarınız için tam donanımlı laboratuvarını hizmetinize sunacaktır.

Satış sonrası ekibi, kılavuzluk sağlamak ve ekipmanınızın optimum kullanımını garanti etmek için buradadır: uygulamalı operatör eğitimi ve ekipman bakımı (önleyici bakım anlaşmaları, yerinde bakım denetimleri, standartlar onaylı nem ölçerlerin rutin bakımı *), yerinde ya da tesislerimizde yapılabilmektedir.

CT Merkezimiz tarafından verilen eğitim, ekipmanınızın potansiyeli hakkındaki bilginizi artırma ve kalite kontrol uzmanlığı ve analitik yöntemlerin geliştirilmesi konusunda tanınan uzmanlarla bilgi alışverişi yapma fırsatı verir.

* CHOPIN Technologies,  ISO9001: 2015 sertifikasına sahiptir.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız

Chopin AlveoLab

Chopin AlveoLab - Kullanımı

Chopin LabMill

Chopin MixoLab

Chopin SDmatic

Tuz Miktarının Hamurun Reolojik Yapısı Üzerindeki Etkileri

Chopin Alveolab Testi Nasıl Yapılır?

Chopin SDmatic Testi Nasıl Yapılır?

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI