KURUMSAL

ABP 1985'ten günümüze;

Dünya lideri markaların temsilciliğini yaparak Tahıl, Un, Gıda ve Yem sektörünün teknoloji ihtiyaçlarında öncü rol üstlenmeye devam etmektedir.

1985 yılında Kemal KANTAR tarafından kurulan ABP; un, yağ, nişasta, yem fabrikaları, sertifikalı tohum üreticileri, ticaret borsaları, lisanslı depolar, tahıl tüccarları, kooperatifler, gözetim - danışmanlık firmaları ve tüm bu firmaların var oluşunu sağlayan çiftçilerimiz dahil tüm tedarik zincirine; doğru hammadde alımı, analizlere uygun hale getirilme, kalitelerine göre sınıflandırılma, uygun koşullarda taşınıp depolanma gibi konularda güvenilir ve hızlı kalite kontrol sistemleri sunmaktadır.

Temsilciliğini yürüttüğümüz markalar, Dünya’da konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında istenmektedir.

ABP Ailesi; kurulduğundan beri alanlarında uzman satış mühendisleri ve yönetim kadrosu ile temsilciliklerini üstlendiği markaların ürün ve hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyetiyle sunmak için çalışmaktadır.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×