KURUMSAL

ABP, 1985 yılından bu yana tahıl, un, gıda ve yem sektörünün teknoloji ihtiyaçlarında öncü rol üstlenerek dünya lideri markaların temsilciliğini yapmaya devam etmektedir.

Kemal Kantar tarafından kurulan ABP, un, yağ, nişasta, yem fabrikaları, sertifikalı tohum üreticileri, ticaret borsaları, lisanslı depolar, tahıl tüccarları, kooperatifler, gözetim-danışmanlık firmaları ve tüm bu firmaların var oluşunu sağlayan çiftçilerimiz dahil tüm tedarik zincirine yönelik güvenilir ve hızlı kalite kontrol sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler doğru hammadde alımı, analizlere uygun hale getirilme, kalitelerine göre sınıflandırılma, uygun koşullarda taşınıp depolanma gibi konularda destek sağlar.

ABP'nin temsilciliğini yürüttüğü markalar, dünya genelinde konularının uzmanı olarak kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlara uygun olarak onaylanmıştır ve bu sonuçlar, üretim, ithalat ve ihracat süreçlerinde gereklidir.

ABP Ailesi, kurulduğu günden bu yana, uzman satış mühendisleri ve yönetim kadrosuyla birlikte temsilciliğini üstlendiği markaların ürün ve hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyetiyle sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerine teknolojik yenilikleri ve kaliteli hizmeti sunarak sektördeki öncü bir rolünü korumayı hedeflemektedir.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×