KURUMSAL

ABP 1985'ten günümüze;

Dünya lideri markaların temsilciliğini yaparak Tahıl, Un, Gıda ve Yem sektörünün teknoloji ihtiyaçlarında öncü rol üstlenmeye devam etmektedir.

1985 yılında Kemal KANTAR tarafından kurulan ABP Gıda; gıda (un-yağ-nişasta) ve yem fabrikalarımıza, tohum üreticilerimize, hammadde üretimi ile kullanımı yapan tüm firmalarımıza, ticaret borsalarına, kooperatiflere, gözetim - danışmanlık firmalarımıza, lisanslı depoculuk sektörüne ve tüm bu firmaların var oluşunu sağlayan çiftçilerimize hizmet vermektedir. Doğru, kesin ve hızlı analizlerin yapılması konusunda tüm bu tedarik zincirine yenilikçi fikirler sunmaktadır.

Tüketici ile son bulan tedarik zincirine doğru hammadde alımı, analizlere uygun hale getirilme, kalitelerine göre sınıflandırılma, uygun koşullarda taşınıp depolanma gibi ihtiyaç duydukları konularda ileri analizler kullanarak, bu zincirdeki tüm paydaşlarına hızlı, güvenilir, ilgili otoritelerce kabul görmüş, onaylı analiz cihazları ve metotları ile yardımcı olmaktadır.

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin Technologies, DICKEY-john, Pfeuffer, GrainSense, Cgrain, Unity Scientific, Calibre Control, Sightline, AMS Alliance, tekstür analiz cihazları konusunda Stable Micro Systems, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti ile gıda güvenliği konusunda Neogen ve çelik tahıl depolama, taşıma, kurutma sistemleri konusunda da GSI markalarının temsilciliğini yürütmektedir.

Bu markalar, Dünya’da konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

ABP Ailesi; 1985 yılından beri, alanlarında uzman satış mühendisleri ve yönetim kadrosu ile temsilciliklerini üstlendiği markaların ürün ve hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyetiyle sunmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz;

Yurtiçinde ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerini, ABP memnuniyeti ve güvencesiyle sizlerle buluşturarak sektörün öncüsü olmaktır...

Note: Carousel will only load on frontend.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI