KURUMSAL

ABP 1985'ten günümüze;

Dünya lideri markaların temsilciliğini yaparak Tahıl, Un, Gıda ve Yem sektörünün teknoloji ihtiyaçlarında öncü rol üstlenmeye devam etmektedir.

1985 yılında, Kemal KANTAR tarafından kurulan ABP olarak ham madde ve gıda üreticilerine; kooperatiflere; ticaret borsalarına; gözetim ve danışmanlık firmalarına; tarımsal ürün lisanslı depoculuk firmalarına; un, yem, yağ ve nişasta fabrikalarına; sertifikalı tohum ve malt üretimi yapan firmalara doğru, kesin ve hızlı analizlerin, sınıflandırmaların yapılması konusunda bu tüm tedarik zincirine hizmet vermekteyiz. Tüketici ile son bulan bu tedarik zincirine; doğru hammadde alımı, analizlere uygun hale getirilmeleri, kalitelerine göre sınıflandırılmaları, uygun koşullarda taşınıp depolanmaları, çeşitli son ürün ve katkı amaçları için, ileri analizler kullanılarak bu zincirdeki tüm paydaşlarımıza hızlı, güvenilir, ilgili otoritelerce kabul görmüş, onaylı analiz cihazları ve metotları ile yardımcı oluyoruz.

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin, DICKEY-john, Perten ve Pfeuffer, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti konusunda Neogen, tekstür analizi cihazları üreticisi Stable Micro Systems ve çelik tahıl depolama, taşıma ve kurutma sistemleri konusunda GSI firmalarının temsilciliğini yürütmektedir.

Bu firmalar, dünyada konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

Amacımız; yurtiçi ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünleri ile sektöre öncülük etmek, daima rehber alınan ve danışılan bir firma olmaktır.

ABP ailesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir alanlarında uzman satış mühendislerimiz ve yönetim kadromuz ile satışını yaptığımız ürün ve hizmetler ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve dahada kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Bunun sonucu olarakda yurt içi ve dışında bakliyat, tahıl, un, gıda ve yem üretim ve ticaretini yapan firmalar, devlet kalite kontrol laboratuvarları, üniversiteler, ticaret borsaları ile tahıl ticareti ve depolaması yapan özel kuruluşlar ile işbirliğimiz, kalite ve güven temeline dayalı olarak devam etmektedir.

Note: Carousel will only load on frontend.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI