Stable Micro Systems | İngiltere

Londra'nın 40 km güneyinde 600 m² alana kurulu olan Stable Micro Systems firmasının merkez binasında yüksek kaliteli tekstür analiz cihazları ve tartım ekipmanlarının tasarım, üretim ve ürün destek hizmetleri verilmektedir.

Firmamız ISO 9002 Kalite Güvence Standardını taşımaktadır. Böylece her zaman yüksek standartlarda ve onaylanmış ürünleri kullanma garantisini size sunmaktayız.

Mühendislik Departmanımız Tekstür Analiz cihazını ve yeni aksesuarlarını geliştirmek amacıyla sürekli çalışmaktadır. Bu bölümümüzde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre prob ve aksesuarlar üretilmektedir.

Yazılım Departmanımız Tekstür Analiz cihazında kullanılmakta olan Texture Exponent 32 Yazılımını sürekli geliştirmekte ve kullanıcı dostu olarak tanımlaya bilmek adına kullanımını kolay ve verimli hale getirmek için çalışmalar yapmaktadır. Kullanıcının ikinci bir şahsa ihtiyaç duymadan istediği analizleri yapabileceği bir alt yapı oluşturmayı amaçlamaktadırlar.

Satış sonrası destek amacıyla firmamızın laboratuvarında gıda uzmanlarımız çalışmaktadır. Söz konusu laboratuvarımızda, yeni test metotları araştırılmakta ve tekstür analiz cihazında yapılması mümkün eski ve oldukça pahalı olan analiz cihazlarında halen yapılmakta olan testlerle uyumluluk gösterecek metotlar geliştirilmektedir. Ayrıca Tekstür Analiz cihazı kullanıcılarının özel istekleri doğrultusunda araştırmalar yapılarak kendilerine en iyi destek verilmektedir.

Daha fazla bilgi için www.abpsms.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI