Yeni Nesil Rutubet Ölçüm Cihazı DICKEY-john GAC2500-INTL (UGMA)

Rutubet, hektolitre ve sıcaklık ölçümlerinde Dünya lideri DICKEY-john yeni nesil ölçüm cihazı GAC2500-INTL'yi sunar.

Otomatik rutubet, sıcaklık ve hektolitre ölçüm cihazı

GAC2500-INTL (UGMA), DICKEY-john firmasının yeni nesil yüksek frekanslı (150Mhz) ETÜV metodunu paralel takip eden, otomatik rutubet, sıcaklık ve hektolitre ölçüm cihazıdır.

Mısır, buğday arpa, soya, ayçekirdeği ve diğer hububatlarda Birleştirilmiş Tahıl Nem Algoritması (UGMA) ve yüksek frekansı (150MHz) sayesinde ürünün daha derinliklerine işleyerek, ürünün çeşidinden veya sıcaklığından etkilenmeden 15 saniyede güvenilir ve doğru sonuç verir.

TÜM DUYURULAR

Pfeuffer HOH Express 60/90 masaüstü nem ölçer cihazları her çeşit tahıl nem ölçümü için uygundur. Un ve kaba yemlerde kullanılabilir. Kesin ölçüm, kolay kullanım...
Aflatoksin test kitleri | Aflatoksin alanında toplam 9 adet aflatoksin test kiti bulunmaktadır. Bu test kitleri ile aflatoksin analizi yapabilirsiniz.
SupNIR 2700 serisi yem analiz cihazı ile yem için hızlı ve kolay analiz. Katı, pelet, granül ve toz formunda kalite kontrol yapabilirsiniz.
Portatif protein cihazı Inframatic 8800 ve GrainSense ile tahıllarınızın kalitesini, portatif protein cihazınızla yerinde ölçün.
TOP