Ürünlerimiz

Ürün Bilgisi Ürün Görselleri Ürün Döküman Hemen Teklif İste

TA.XTExpress Tekstür Analiz Cihazı

TA.XTExpress Tekstür Analiz Cihazı

 

Ekonomik Tekstür Analiz Cihazı

Tekstür Profil Analizleri (TPA)

Çatlatma

Penetrasyon ve Bloom

Kesme

Uzayabilirlik

 

 

 

TANIMLAYAMADIĞINIZ

 

TÜKETİCİLERİN DUYUSAL KABUL KRİTERLERİNİ

DOĞRU

TEKRARLANABİLİR

KIYASLANABİLİR

SAYILABİLİR

STANDARTLAR HALİNE GETİRİN.

 

TA.XTExpress Tekstür Analiz Cihazı tekstür analizlerinde en ekonomik çözümleri, en kolay uygulamaları ile birlikte sunar.Geliştirilmiş iki yazılım paketiyle veya klavye uygulamaları ile cihaz kullanıcının taleplerini tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı kullanım için test profilleri kaydedilmiştir ve sonuçlar TPA(Tekstür Profil Analizleri) ve Bloom veya spesifik ürün prosedürleri gibi içerikteki kurulum kullanılarak otomatik olarak analiz edilmektedir.

 

Ölçümler "on-line" olarak yada bir laboratuvarda alınabilir ve sonuçlar süre gelen kalite kontrol prosedürlerinin oluşturulmasına katkı sağlar. Bu bilgiler örnek olarak tekstürel kaliteyi ölçmede, kaynak, parti varyasyonlarını, kesin tüketici kabullerini tanımlamada kullanılabilirler.Tekstür analiz cihazı klavyeden veya tekstür analizleri yazılımından kumanda edilir.

 

İki ader yazılım paketi mevcuttur:

 

Expression yazılımı test sonrası detaylı analizlere ihtiyaç duymayan standart tekstürel parametreleri ölçmek isteyen kullanıcılar için ideal bir pakettir.Exponent Lite Express yazılımı ise bütün test sonrası analizleri yapma yeteneğine sahip  proje tabanlı veri kayıtlama ve analiz yazılımıdır.TA.XTExpress geliştirilmiş tekstür analiz cihazı baskılama ve germede 0,1g'dan daha hassas ölçüm çözünürlüğündeki 5kg.f yük hücresi kapasitesine sahiptir. 10kg.f yük hücresi kapasitesi de opsiyonel olarak kullanımınıza sunulmuştur. Cihazın hız aralığı 0,1 - 10,00mm/s'dir veçalışma çerçevesi  0,1 - 135mm'dir.

 

 

 TA.XT Express cihazı ile yumurta kalite test videosu için lütfen tıklayınız

 

Lütfen daha fazla bilgi için firmamız telefonlarından Stable Micro Systems Satış Mühendislerine ulaşın.

 


 

 

 
 

 

TA.XTExpress
TA.XTExpress
TA.XTExpress
Haber & Duyurular