Alveograph Testi için En Son ISO Standartlarına Yükseltme

Alveograph Testi Yeni ISO 27971:2023 Standardı ile Karşınızda!

STANDARTLARIN ÖNEMİ

Standart, kullanıcılara deneyin aynı koşullarda yapılabilmesi için gerekli bilgileri veren ve yöntemin doğruluğu hakkında bilgi veren bir referans metnidir.

Standartlar önemlidir çünkü kullanıcıların test sonucuna ilişkin objektif bir karar almasına olanak tanır. Mal alınırken veya satılırken, fiyat anlaşmasına temel olacak belirli bir kalite veya özellikler düzeyi üzerinde anlaşmak gerekir.

Günün sonunda standart yöntemler, tahıl zincirinin tamamındaki ticari işlemler için sağlam bir temel oluşturuyor. Fiyat üzerinde anlaşmaya varmaya, malları kabul etmeye veya reddetmeye ve son olarak herhangi bir sorunu mutabakata dayalı bir referansla çözmeye yardımcı olurlar.

ALVEOGRAF STANDARDI ISO 27971'İ EŞSİZ KILAN NEDİR?

Alveograph standardı ISO 27971, öğütme sürecini (bir CD1 değirmeni ile yürütülen) açıkça detaylandıran bir bölüm içeren ve dolayısıyla tahıl ticareti için kullanılabilen tek reolojik yöntem standardıdır. 

Analitik sonuçlar üzerinde belgelenmiş etkisi olan açık öğütme veya öğütme prosedürlerini içermeyen unu analiz eden yöntemler, tahıllara ilişkin spesifikasyonların belirlenmesi veya tahıl ticaretinin yapılması (kapsam dışı) için uygun değildir. Bu, ISO 27971 Standardı için önemli bir faktördür ve kalite ve fiyat kontrolünü sağlar.

Önceki ISO 27971 Standardına göre temel değişiklik belirtilen ekipmanlardır. Alveograph'ın (AlveoNG) eski modelleri kaldırıldı ve yeni modeller (AlveoPC ve Alveolab) artık standartlara uyum için gerekli ekipmanlar haline geldi.

ISO Standartlarına Uyduğunuzdan Emin Olun ve Alveograph'ınızı Bugün Sipariş Edin!

BİZE ULAŞIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ABP satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×