GrainSense Mini Anket

Anadolu Efes Kalite Güvence Yöneticisi "Göktuğ Ergin" GrainSense cihazımızı tercih etme sebeplerini ve cihazın sağladığı katkıları mini anket sorularımızı cevaplandırarak değerlendirdi.

"Mobil bir cihaz olduğu, tarlada ya da benzer uygulamalarda kullanım kolaylığı sağladığı ve hızlı analiz yapabildiği için GrainSense cihazını tercih ettik..."

Göktuğ Ergin
Anadolu Efes Kalite Güvence Yöneticisi

ABP firma çalışanları ile yapılan görüşmeler, ürün kataloğu  ve internet sitenizden GrainSense cihazı hakkında bilgi edindik.

Mobil bir cihaz olması, tarlada yada benzer uygulamalarda kullanım kolaylığı ve hızlı analiz yapabilmesi tercih sebebi olmuştur.

Ön bilgi amacı ile hasat öncesi tarladan veya çiftçilerden alınan arpa numunelerinin analiz edilerek farklı bölgelerin arpa içerik haritasının tespit edilmesi.

Maltlık arpa kalitesinin bilinmesi alım dönemi süresince değerlendirilmesi ve sürekli takibi bizler oldukça önemlidir. Sağlıklı ve maltlık arpaların belirlenebilmesi ve bu arpalardan kaliteli maltların üretilmesi sürecinde arpanın özelliklerinin bilinmesi süreç kalitesini artıracaktır.

Hafif ve taşınabilir olması, analiz sonucunun hızlı bir şekilde alınması gibi özellikleri günlük işleyişteki süreci kolaylaştırmıştır.

GrainSense cihazımızla ilgili detaylı bilgi almak için satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×