GrainSense Mini Anket - Er-Can Pazarlama Tarım

Er-Can Pazarlama Tarım; GrainSense cihazımızı tercih etme sebeplerini ve cihazın sağladığı katkıları mini anket sorularımızı cevaplandırarak değerlendirdi.

"Güvenilir ve hızlı sonuçlara portatif bir cihazla anında ulaşılabiliyor olması ve muadillerine göre çok daha az maliyetli olması GrainSense cihazını vazgeçilmez kılmıştır..."

Grainsense cihazını ilk olarak bölgede kullanan diğer firmalardan görmüştür. Sonrasında ABP mühendislerinin gerçekleştirdiği demo sayesinde satın almaya karar vermiştir.

Sezon sırasında daha hızlı karar verebilmek için hassas bir cihaz ihtiyaçları doğmuştur. Hızlı ve hassas olmasının yanında maliyet de önemli bir etkendir ve bundan dolayı firmamız Grainsense cihazına karar vermiştir. Ayrıca boyut olarak da küçük olması avantaj sağlamıştır.

Hububat ve yağlı tohum ticaretinde ürünlerin besin içerikleri fiyatlandırma bakımından çok önemlidir. Firmamız buğday alımı yaparken Protein, nem ve Gluten değerlerini analiz ederek daha doğru fiyatlandırma yapabilmektedir. Aynı zamanda Kanola için nem ve yağ en önemli fiyatlandırma parametredir.

Normal şartlarda az numune ile analiz yapabilmesi bazı firmalarda negatif karşılanırken Er-Can Tarım firmamız birçok kez denemelerini yapmıştır ve birebir aynı sonuçları aldığını gözlemlemiştir. Bundan dolayı teknolojinin gelişmesi ile numune miktarının ve sürenin kısalacağını doğrulamıştır.

Günlük işleyişlerini hızlı olmasından kaynaklı kolaylaştırmıştır. Cihaza sahip olmadan önce Ticaret Borsası veya LİDAŞ bulmak durumunda kalıyorlardı. Bu firmamızın hem maliyet hem zaman kaybı yaşamasına sebep olmuştur. Şu anda çok daha kısa sürede çok daha fazla ürün satın almaktadır ve en önemlisi güvenilir bir şekilde almaktadır.

GrainSense cihazımızla ilgili detaylı bilgi almak için satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×