GrainSense Mini Anket - Inovital Gıda MARAMUROĞLU

Inovital Gıda MARAMUROĞLU; GrainSense cihazımızı tercih etme sebeplerini ve cihazın sağladığı katkıları mini anket sorularımızı cevaplandırarak değerlendirdi.

"Grainsense cihazının Protein, Gluten ve Nem oranlarını aynı anda analiz etmesi tahılımızı tanımamızı ve dolayısıyla analiz cihazını satın almamızı sağlamıştır."

ABP firması ile açıldığı günden beri iletişim halindeyiz ve tüm yeniliklerini takip ediyoruz. ABP yeniliklerinden Grainsense cihazını da duyduk. Fuarlardan ve ABP mühendislerinin sunumlarından detaylı bilgi aldık. Farklı firmaların kullanımını gördükçe cihaza olan güvenimiz arttı.

Grainsense cihazını satın almadan önce buğdayı sadece nem değerlerine göre depoluyor ve fiyatlandırıyorduk. İklim koşullarının ve fiyatların artması nedeniyle Protein ve Gluten değerlerine bakma ihtiyacı duyduk. Sonra Grainsense analiz cihazını bulduk.

Buğday sezonu diğer tahıllarda olduğu gibi yoğun ve zorlu bir süreçtir. Grainsense cihazının doğru ve hızlı sonuç vermesi işimizi çok kolaylaştırdı. Aldığımız buğdayları protein ve nem oranlarına göre depolama şansına sahip olduk. Bu sayede hem fiyatlandırmamız doğru oluyor hem de tahılımızı tanıyarak satın alıyoruz. Ayrıca taşınabilir ve küçük bir cihaz olması, tarladan direkt buğday alımımız için çok iyi bir yenilik oldu.

Grainsense cihazının hafif, taşınabilir bir cihaz olması ve hızlı analiz sonuçları günlük işlerimizde süreci kolaylaştırmıştır. Mobil uygulama üzerinden kullanım özelliğinden dolayı veri paylaşımlarımız hızlandırılmıştır.

Buğdayın depolanması ve sınıflandırılması çok önemlidir. Yanlış depolama, ürün israfını artırır. Yanlış sınıflandırma, üretim sırasında kullanım karışıklığına ve dolayısıyla kalitesiz ürün üretimine neden olur. Özel ürünler için (bisküvi, pizza, ekmek vb.) farklı unlar kullanılmaktadır.

GrainSense cihazımızla ilgili detaylı bilgi almak için satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×