Grainsense Online Protein Ölçüm Cihazı

HASAT, DEPOLAMA, KURUTMA VE TAŞIMA SÜREÇLERİNDE GERÇEK ZAMANLI TAHIL PROTEİN VE RUTUBET ÖLÇÜMÜ YAPMAKTADIR.

GrainSense Online Protein Ölçüm Cihazı, tahılların aktif olarak taşındığı bir ortamda gerçek zamanlı tahıl kalitesini analiz etmek için geliştirilmiştir. İster bir biçerdövere ister bir silo/kurutucuya monte edilmiş olsun, GrainSense Online Protein Ölçüm Cihazı, hasat, işleme veya depolama sırasında çevrimiçi olarak protein ve nemi ölçer. Bu sayede buğday, arpa gibi tahıl taneleri protein miktarlarına göre ayrı depolara taşınabilir.

NASIL ÇALIŞIR?

GrainSense Online Protein Ölçüm Cihazının ölçüm tekniği; protein, nem, yağ ve karbonhidrat ölçümleri için taşınabilir el tipi GrainSense Cihazında kullanılan patentli ve dünya çapında kanıtlanmış GrainSense ölçüm teknolojisine dayanmaktadır. Bu Yakın Kızılötesi Spektroskopi (NIR) teknolojisi, kısa bir süre içinde küçük numune miktarlarıyla olağanüstü güvenilir sonuçların ölçülmesini sağlayan 360° ışık penetrasyon yöntemini (küre tasarım) kullanır.

GrainSense Online Protein Ölçüm Cihazı, bir biçerdöver veya silo/kurutucu elevatorüne kurulur. Tahıl giriş ve çıkış boru sistemi aracılığıyla tahıl, gerçek zamanlı analizin gerçekleştirildiği GrainSense Akış sensoründen sürekli olarak geçer. Ölçüm verileri GrainSense Kullanıcı Hesabına gönderilerek kullanıcının ölçülen sonuçları gerçek zamanlı olarak izlemesini ve daha iyi kararlar almasını sağlar.

DEMO VIDEO

BİZE ULAŞIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ABP satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×