Süt Endüstrisi için NEOGEN® Çözümleri

Süt Antibiyotikleri için BetaStar® Testleri

Antibiyotikler sığırlarda hayvanları sağlıklı tutmak ve mastitis, toynak ile ilgili enfeksiyonlar ve Sığır Solunum hastalığı gibi bir dizi durumu tedavi etmek için kullanılır. Sütten geçebilir ve insanlar için tehlikeli olabilir ve peynir ve yoğurt gibi fermente ürünlerin verimini ve kalitesini etkileyebilirler. NEOGEN'in hızlı ve kullanımı kolay test kitleri, her bir antibiyotik sınıfı için ayarlanan farklı Maksimum Kalıntı Seviyesi (MRL) ile uyumlu olmasını sağlamak için kullanıcıların tedarik zinciri boyunca sütü test edebilmelerini sağlamak için süt endüstrisini destekler.

Kalitatif Yanal Akış Testleri

BetaStar®, çiftlik veya süt tankerinden süt işleyicilerine kadar her yerde beş ila on dakika içinde gerçekleştirilebilen hızlı, kullanımı kolay ve uluslararası onaylı bir dizi testtir. Ürün yelpazesi, belirlenen Maksimum Kalıntı Düzeylerinde veya altında çiğ, kaynatılmış, UHT, sterilize, dondurulmuş çözülmüş, sulandırılmış sığır, keçi, koyun ve kısrak sütünde farklı antibiyotik sınıflarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

Tüm BetaStar test kitleri NEOGEN’in otomatik analiz platformları Raptor® veya Raptor Solo kullanılarak okunurken, BetaStar S ve BetaStar S Combo testleri de görsel olarak yorumlanabilir. BetaStar ürün yelpazemiz penisilin, sefalosporin, tetrasiklin, aminoglikozid ve sülfonamid gibi ana antibiyotik sınıflarını tespit edebilir.

Testlerimiz

BetaStar ve Raptor ile son ürününüzün kalitesinin antibiyotiklerden etkilenmemesini sağlamak için kolayca test edebilir ve hızlı bir şekilde güvenilir sonuçlar alabilirsiniz. BetaStar serisi şunları içerir:

Tarladan Sofraya Gıda Güvenliği Çözümleri

NEOGEN ayrıca süt işleme zincirinin tüm adımlarını desteklemek için kapsamlı bir ürün yelpazesi "test çözümleri" sunmaktadır. Bu çözümler arasında alerjenler, bozulmuş organizma testleri, patojenler, mikotoksinler ve ayrıca hijyen izleme sistemi ve UKAS akredite * sözleşmeli laboratuvar hizmetleri için testler bulunmaktadır:

Patojen Tayini

Gıda kaynaklı hastalıklara neden olabilecek patojenik kontaminasyonu tespit etmek için hızlı moleküler ve tarama yöntemleri:

Mikrobiyal Testler

Bozulmayı ve diğer mikrobiyal organizmaları izlemek için hızlı alternatif ve geleneksel yöntemler:

Alerjen Yönetimi

Yasal gerekliliklere uygunluğun sağlanmasına yardımcı olmak için nicel ve nitel testler:

Hijyen Kontrolü

ATP'yi yüzeylerde ve durulama sularında bulunan kalıntılardan ve mikroorganizmalardan tespit ederek temizleme programınızın etkinliğini doğrulayan bir ATP hijyen izleme sistemi:

Doğal Toksinler

Peynir gibi ürünlerdeki toksin seviyelerinin güvenli eşiğin altında olmasını sağlamak için aflatoksin M1 ve histamin için hızlı kantitatif testler:

Biyogüvenlik ve Genomik

Hayvan güvenliği ve genomikleri için ürünler ve hizmetler de dahil olmak üzere bir dizi tamamlayıcı ürün grubu:

Sözleşmeli Laboratuar Hizmetleri

NEOGEN'in sözleşmeli laboratuvar alerjen test hizmeti, ELISA yöntemlerini kullanarak çok çeşitli gıda matrislerinin, CIP durulama sularının ve çevresel öerneklemelerin analizi için kullanılabilir. 17025'e göre laboratuvarımız UKAS akredite edilmiştir * ve size uyacak esnek geri dönüş süreleri sunar. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Eğitim ve Teknik Destek

ABP & NEOGEN ile deneyimli Ar-Ge, Teknik Destek ve Müşteri Hizmetleri ekiplerimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Yerinde eğitim, web semineri ve atölye etkinlikleri ve interaktif çevrimiçi destek aracımız LabLive dahil olmak üzere yolun her adımında rehberlik ve destek sunuyoruz.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI