Türkiye'deki Grainsense Kullanıcıları Yerinde Analizin Farklı Sektörlerdeki Önemini Kanıtlıyor

Türkiye'deki Grainsense Kullanıcıları Yerinde Analizin Farklı Sektörlerdeki Önemini Kanıtlıyor

2019 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Grainsense, resmi internet sitelerinde Türkiye pazarındaki başarımızdan ve memnun müşterilerimizin Grainsense analiz cihazını kullanarak sağladığı avantajlardan bahsettiği detaylı bir makale yayınladı.

Bu makalede, cihazla ilgili kullanıcı geri bildirimlerini ve kullanım sonrası elde ettikleri faydaları öğrenebilirsiniz.

GrainSense çözümleri Türkiye pazarında büyük ilgi gördü; distribütör ortağımız ABP, GrainSense markasının ve çözümlerinin yerel pazarda bilinirliğini artırma konusunda harika bir iş çıkardı.

Konuyla ilgili önceki makalemizden ABP ve müşteri örnekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ABP'den, müşteri tabanının geniş çeşitliliğini ve GrainSense analiz cihazının birçok farklı sektörde nasıl fark yaratabileceğini bir kez daha gösteren yeni müşteri geri bildirimleri aldık. Aynı zamanda, bu geri bildirimler farklı sektörlerden ve değer zincirinin aşamalarından olsa da; hepsi anında ve yerinde analizin kendilerine kazandırdığı olağanüstü katma değerler elde etti.

AYÇİÇEĞİ TOHUMU ANALİZİ KARAR VERMEYİ HIZLANDIRIYOR

Sektörde 50 yılı aşkın süredir yumurta ve ayçiçek yağı üreticisi olan Lütfü Yüksel, GrainSense analiz cihazlarını ve yerel bayisi ABP'yi bulduğunda ayçiçeği tohumlarının analizi için bir çözüm arıyordu. GrainSense Go analiz cihazı onlara yerinde analiz yapma fırsatı sundu, bu da zaman tasarrufu ve karar vermede kesinlik sağladı.

“Ayçekirdeğini çiftçilerden yağ ve nem değerlerini bilerek alıyoruz. Sonuç olarak fiyatlandırma, üretim ve depolama konusunda kararlarımızda yanılmadığımızdan emin olabiliyoruz.”

SAHADAKİ ANLIK ÖLÇÜM SONUÇLARI, HAMMADDE FİYATLAMASINDA DAHA FAZLA GÜCE SAHİP OLMAMIZI SAĞLADI

Akcan Un, piyasada birçok tanınmış markanın yer aldığı büyük bir buğday unu üreticisidir. Hedefleri mevcut en iyi teknolojiyi bulmak, yüksek kalite standartları, gıda güvenliği ve hijyen açısından en yüksek standartları sağlamaktır.

GrainSense Go analiz cihazı sayesinde, tahıl alımlarının onaylanması ve fiyatlandırılması sürecini sahaya kaydırmayı başardılar; bu da önemli ölçüde zaman tasarrufu ve maliyet tasarrufu sağladı. Zaten erken bir aşamada fiyatlandırma üzerinde etki yaratma ve dolayısıyla rotayı yönlendirme olasılığı, oyunun kurallarını değiştiren bir gelişmedir. Ayrıca GrainSense analiz cihazının kendilerine sağladığı kolay ve anında ölçüm sonuçlarından da memnunlar.

"GrainSense ile protein ve nem analizlerini saniyeler içinde yaptık. Ekmeklik buğday alımlarını tarlada onaylayıp fabrikaya göndererek zaman tasarrufu sağladık. Buğdayı başlangıçta fiyatlandırarak büyük avantaj elde ettik. "

DENETLEME ŞİRKETİ GRAINSENSE EL TİPİ ANALİZ CİHAZI İLE ANINDA SONUÇ ALIYOR

Ziytech Gözetim Ltd. Şti, tahıl ve gıda ürünleri de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilere denetim, gözetim, fümigasyon ve laboratuvar hizmetleri sunan bir Türk şirketidir. GrainSense Go analiz cihazını satın aldıktan sonra, büyük bir yenilik olarak gördükleri buğdayın en önemli parametrelerine anında ulaşıp kaydedebildiler.

GrainSense Go analiz cihazıyla, sahada bile hızlı bir şekilde yerinde analiz yapma olanağına sahip oldular ve bu aynı zamanda onlara tahıl fiyatlandırmasını belirleme konusunda da önemli bilgiler sağladı.

"Buğday için en önemli parametrelere anında ulaşıp kaydedebilmek büyük bir yenilik. Bu konuda hızlı ve yerinde sonuç alabilmek için Grainsense'i tercih ettik."

GrainSense ile Tahılınızı Hissedin

BİZE ULAŞIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ABP satış mühendislerimize danışabilirsiniz.

TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

×