SEKTÖRLER

Malt Üretimi, Değirmencilik, Tohum & Tahıl Sektörü kullanımı için geliştirilmiştir.

Değirmencilik Sektörü

Tahıl değirmenleri, Cgrain Value™ ‘i tahılın alımında, temizlenmesinden veya ısıl işleminden sonra kaliteyi kontrol etmek için kullanabilir.

Araştırma & Geliştirme

Çözmek istediğiniz bir sorun var mı? Bugün kullanılanlardan başka uygulamalarla mı ilgileniyorsunuz? Cgrain Value™, yeni kalite endeksleri geliştirmek için benzersiz olanaklar sunar.

Glutensiz Yulaf Üretimi

Cgrain Value™ ile, manuel olarak yapılan analizden daha yüksek bir yabancı tahıl algılama oranına sahiptir. Glutensiz yulaf üretiminde, Cgrain Value™, kaliteyi sağlamak ve yabancı tahılları tespit etmek için gereken çabayı azaltmak için kullanılır.

Malt Endüstrisi

Cgrain Value™, arpada kırık ve pembe çekirdekler (fusarium'dan etkilenen) gibi çeşitli kusurlar için uygulamalara sahiptir ve alımdaki kaliteyi kontrol etmek için kullanılır.

Tohum Islahı

Cgrain Value™ tek çekirdek analizi yapabilmektedir, tahribatsızdır ve küçük örneklerde dahi analiz sonucu verir. Bu nedenle, özellikle üreme sürecinin erken aşamalarında, tohum yetiştiricileri için oldukça yararlıdır.

Tahıl Ticareti

Cgrain Value™ tüm tahıllar için uygulamalara sahip olduğundan, tahıl satıcıları ve tahıl alımları için oldukça kullanışlıdır. Cihaz bu süreçte birkaç adımda kullanılabilir. Tozlu ortamlarda bile tutarlı bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış sağlam bir cihazdır.
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI