Et ve Et Ürünleri

Kanatlı Hayvan

Gıda ve hayvan güvenliği çözümleri geliştirmede Dünya çapında kümes hayvanı endüstrisini desteklemekteyiz. Öncelikli hedefimiz, tesisinizi başarılı bir şekilde işletmek ve düzenleyici kurumlara uymak için ihtiyacınız olan destek ve çözümleri sağlamaktır. Eşsiz 7/24 küresel destek, endüstri tarafından tercih edilen testler, çözümler ve kapsamlı bir biyogüvenlik ürünleri portföyü sunuyoruz - tümü büyüyen uluslararası bilgili endüstri uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından geliştirildi.

Sığır

Sığır yetiştiriciliği ve sığır eti üretimi karmaşık bir süreçtir. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış etkili çözümlerle, operasyonunuzun üretkenliğini ve büyümesini destekleyerek, sürünüzü, operasyonunuzu ve itibarınızı baştan sona korumak için eşsiz destek ve hizmetler sunuyoruz. Kapsamlı genomik, hayvan bakımı ve gıda güvenliği çözümlerimizle tedarik zincirinin tamamını desteklemek için sektör uzmanlığımızı kullanıyoruz. Sığır eti endüstrisinde Dünya çapındaki tüketicilere güvenli, yüksek kaliteli sığır eti ürünleri sağlama konusunda destek oluyoruz.

Koyun ve Keçi

Koyun ve keçi endüstrileri büyüyor ve bununla birlikte son teknoloji ebeveynlik testleri, araştırma çözümleri, hayvan sağlığı malzemeleri ve daha fazlasına olan talep artıyor. Yıllardır çeşitli endüstriler için dünya çapında güvenilir bir koyun ve keçi genomik test çözümleri tedarikçisiyiz. DNA değerlendirmelerine dahil edilmeye uygun genomik testlerden ebeveynlik testlerine ve veteriner malzemelerine ve biyogüvenlik çözümlerine kadar, endüstrinin neresinde olursanız olun, tek kaynaklı sağlayıcınız olmak için sağlam çözümlere sahibiz. Öncelikli hedefimiz, başarılı bir şekilde çalışmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve çözümleri sağlamaktır. Sizi ve hayvanlarınızı güvende tutmak için eşsiz 7/24 küresel destek, endüstri tarafından tercih edilen testler ve çözümler ve kapsamlı bir biyogüvenlik ürünleri portföyü sunuyoruz.

Domuz

Domuz üretimi, hassasiyet ve uzmanlık gerektiren karmaşık bir süreçtir. Sürünüzü, tesisinizi ve marka itibarınızı baştan sona korumak için ihtiyaçlarınıza uygun, operasyonunuzun üretkenliğini ve büyümesini destekleyen ve benzersiz destek ve hizmetler sunan etkili çözümlere ihtiyacınız var. Kapsamlı genomik, hayvan bakımı ve gıda güvenliği çözümlerimizle, domuz eti tedarik zincirinin tamamını desteklemek için sektör uzmanlığımızı kullanıyoruz. Domuz endüstrisinde küresel bir lideriz ve dünya çapındaki tüketicilere güvenli, yüksek kaliteli domuz ürünleri sağlama konusunda sizinle iş ortağıyız.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI