Toprak Analizi

Toprak kalitesi, üretilen mahsulün canlılığı ve çiftçinin elde edeceği verim üzerinde muazzam bir etkiye sahiptir. Geliştirilmiş mahsul genetiği ve çiftçilik uygulamaları, her yıl artan verime yol açmıştır ve her mahsul için besin gereksinimleri benzer şekilde üst toprak kalitesi üzerinde daha fazla baskı oluşturmuştur. Günümüzün modern çiftliklerinde, toprak kalitesinin izlenmesi ve sürdürülmesinin kısa vadeli ve uzun vadeli sonuçları vardır.

Hayvancılık için beslenen yem stoklarında ve yemlerde uygun besin seviyelerinin sağlanması da aynı derecede önemlidir. Rasyonların dengeli bir beslenme profiline göre optimize edilmesi, pahalı yemlerden ve çiftlik hayvanlarından elde edilen üretimi en üst düzeye çıkarır.

Tarım laboratuvarları, toprak ve yem örneklerini analiz ederek ve sağlıklı üretim kararları vermek için gereken analitik girdileri sağlayarak çiftçilere hizmet eder. Bu verilerin çiftçilerin işine yaraması için doğru, zamanında ve uygun maliyetli olması gerekir. Çoğu laboratuar, çiftçilerin çevre düzenlemelerine uymalarına yardımcı olmak için özel toprak analizörlerine ve su analizörlerine sahiptir.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI