Üniversite ve Araştırma

Üniversite ve Araştırma sektörlerindeki tarım laboratuvarları, gıda üretim zincirimizde birçok önemli işlevi yerine getirmektedir. Kamu veya araştırma merkezli kuruluşlar olarak, bu tesisler genellikle çeşitli alanlarda veya son kullanımlarda diğer birçok üretici veya araştırmacı için önemli kaynaklardır. Genellikle merkezi laboratuvarlar, çeşitli araştırma projelerini tamamlayan birçok bölüm ve lisansüstü öğrenciler için kaynaklardır.

Yem analizi, devlet üniversitelerinin besin içeriği açısından yemleri analiz etme ve bu verileri süt ve yem sığır üretimi için rasyonların optimize edilmesine yönelik birçok önemli çalışma için kullanma konusunda öncülük ettiği bir alandır. Bileşim analizi ve mineral içeriği için önemli yaş kimya yöntemleri bu çabalardan ortaya çıkmıştır ve birçok üniversite ve yayım hizmetleri yerel çiftçilere ve üreticilere test hizmetleri sağlamaktadır.
Toprak testi, üniversitelerin ve yayım hizmetlerinin genellikle yerel çiftçiler, işletmeler ve mülk sahipleri için numuneleri test edecek uzmanlığa ve teknolojiye sahip olduğu başka bir alandır.

Üniversite Araştırmaları Birçok üniversite ve araştırma tesisi, bitki ıslahı ve mahsul iyileştirme çabalarını destekleyen önemli testler de yapmaktadır. Bu laboratuvarlar, gelişmiş hat ve çeşitlere yol açan kararlar almak için kullanılan kritik veriler üretir.

Bu tesislerin talepleri genellikle geniş ve kapsamlıdır, ancak çoğu durumda finansmanın sağlanması daha zordur. Enstrümantasyon, destek maliyetlerini ve çabalarını en aza indirmek için sağlam ve güvenilir olmalı, aynı zamanda çok sayıda uygulamada çeşitli kullanıcılara hizmet vermek için sezgisel ve esnek olmalıdır.

TEKLİF FORMU

Adınız ve Soyadınız*
Şirket Adı / Ünvanı
Telefon*
E-posta
Şehir*
Ürün / Hizmet*
Mesajınız
TOP
×

ABP WhatsApp Hattı'na hoşgeldiniz...

Bizimle iletişime geçebilir, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI